1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaheukseline Ventilaatoriga jahutus | Adexa F1200S
EAN: 5056465058266
Algne hind oli: 3016,50 €.1297,10 €Current price is: 1297,10 €. (ei sis. KM)
Suurepärase kvaliteediga kahe uksega vertikaalne kaubanduslik sügavkülmik, mis pakub väga heldet kasutusvalmis jahutatud hoiuruumi, tugevaid rattaid manööverdamiseks ja kasutajasõbralikke juhtseadmeid täpseks temperatuuri reguleerimiseks. See kahe uksega professionaalne vertikaalne sügavkülmik on saadaval soodushinnaga.
- Välismõõtmed (LxSxK): 1340 x 845 x 2000 mm
- Sisemõõtmed (LxSxK): 1220 x 680 x 1380 mm
- Mahutavus: 1173 liitrit
- Temperatuur: -18°C kuni -20°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilaatoriga abijahutus
- Käsitsi sulatusega
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- Ümarad sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe tagamiseks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Uks sulgub iseenesest
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseserva peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välispind): Roostevaba teras 430
- Materjal (sisemine): Reljeefne alumiinium
- HC külmaaine
Dokumendid
- Klõpsake siin kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siin energiamärgiste allalaadimiseks
- Klõpsake siin tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siin CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 845 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1340 mm |
| Kaal | 180kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 1173 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 710W |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | -18 kuni -20°C |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
| Energiaklass | D |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
