600-liitrine Kaubanduslik Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Üheukseline GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R600V
EAN: 5056465053087
Algne hind oli: 1852,44 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)
Ühe uksega professionaalne vertikaalne külmik soodushinnaga. See allahindlusega külmik on ideaalne täiendus igale restoranile, hotellile, baarile, kohvikule või muule toitlustusettevõttele.
- GN 2/1 ühilduv, 3 riiulit iga ukse kohta
- Välismõõtmed (LxSxK): 680 x 845 x 2000mm
- Sisemõõtmed (LxSxK): 560 x 680 x 1380mm
- Mahutavus: 537 liitrit
- Temperatuur: 0°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Ventileeritud jahutus
- Automaatse sulatusega
- CFC-vaba külmutusaine ja vaht
- Ringikujulised sisemised servad lihtsaks puhastamiseks
- 60 mm paksune isolatsioon parema energiatõhususe tagamiseks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse isesulguv mehhanism
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseraamis peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Materjal (välimine): Roostevaba teras AISI430
- Materjal (sisemine): Reljeefne alumiinium
- Rattad kaasas
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 845 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 560 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 537 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 1 uks |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN2/1 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +1 kuni +8°C |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +43°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Isolatsioon | 60 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 1800x730x1200mm kaks riiulit roostevabast terasest alus LED valgustusega koogilett | Adexa GN1800CF2
In stock
Algne hind oli: 4725,98 €.2032,18 €Current price is: 2032,18 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
