Kaubanduslik joogijahuti püsti 332 liitrit staatiline jahutus klaasuks must katusevalgus | Adexa LG332BBLACK
EAN: 5056465039173
Algne hind oli: 1121,54 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik vitriinjahuti baaridele, pubidele, poodidele, kohvikutele, restoranidele või hotellidele, see joogijahuti sobib ideaalselt igale professionaalsele toitlustusettevõttele.
- Ventilaatoriga abistatav staatiline jahutus
- Käsitsi sulatamine
- Sisene ja katuse LED-valgustus lülitiga
- Topeltkihiline standardklaasuks kondensatsiooni vältimiseks
- Üks sisemine kapi valgus, üks katusevalgus
- 2 esijalga, 2 tagumist ratast
- 4 reguleeritavat riiulit
- Mahutavus: 332 liitrit
- Juhtimissüsteem: mehaaniline
- Klaasitüüp: karastatud
- Lukk: Jah
- Valgustus: 2 horisontaalset
- Temperatuur: +0°C kuni +10°C
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Välispind: eelvärvitud teras
- Sisepind: eelvärvitud alumiinium
- Sertifikaadid: CB, CE, ROHS
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 590 mm |
| Kõrgus | 1845 mm |
| Laius | 620 mm |
| Kaal | 68kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 332 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Uksed | 1 hinged klaasuks |
| Rattad | 2 tagumist ratast |
| Kaasas | 4 reguleeritavat riiulit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +1°C kuni +10°C |
| Kontrollid | Käsitsi |
| Valgustus | LED |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 2,6 kW/24h |
| Energiaklass | D |
| Mõõtmed (sisemine) | 530x433x1417 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
