Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne 3 uksega jahutusega pitsa ettevalmistuslett koos katteühikuga on graniidist ettevalmistuspinnaga ja jahutusega katteühikuga, mis mahutab 6 x GN1/4 karpi. See on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis tiheda tööga toitlustusasutustes. Tegemist on tõeliselt suurepärase, hea hinnaga professionaalse pitsa ettevalmistusletiga, millel on suur jahutusega hoiuruum. Ideaalne restoranidele, pitsapoodidele, kiirtoidukohtadele, võileivabaaridele ja muudele. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab kõrge jõudluse, usaldusväärsuse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Laia graniidist ülaosa ettevalmistuspind pakub suurepärast ruumi pitsa/võileibade jms valmistamiseks ning peal asuv jahutusega katteühik võimaldab mugavat ligipääsu, kuhu saab panna 6 x GN1/4 karpi (ei kuulu komplekti) kõigi lisandite või salatitega. Sügavusega 700 mm tagab see seade piisava ettevalmistusruumi. Eesmisel paneelil on reguleeritav termostaat ja digitaalne ekraan kvaliteetse Carel kontrolleriga. Lihtsasti puhastatav roostevabast terasest sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siia energiamärgise allalaadimiseks
- Klõpsake siia purustatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siia varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Selle seadme klaas asub pakendi all eraldi kambris – palun veenduge, et see võetakse välja enne kaitsekasti utiliseerimist.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 910 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 220kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 368 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 193W |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Graniit |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Laius (serveerimisala) | 1400 mm |
| Sügavus (serveri) | 350 mm |
| Kõrgus (serveri) | 435 mm |
| Kaal (server) | 51kg |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mahutavus (server) | 6 x GN1/4 (kuni 150 mm sügavus) |
| Toiteallikas (server) | 230V / 1 faas |
| Võimsus (server) | 185W |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
