Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Roostevabast terasest gastronoomialuse perforeeritud GN1/1 sügavus 20 mm | Adexa 81120P
23,40 € Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevaba teras 3 tasandit nelikantjalad 1200x700x900mm | Adexa DW3T12070
652,34 € Algne hind oli: 652,34 €.267,98 €Current price is: 267,98 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
Tootekood:
DW3T14060
EAN: 5056465080311
703,34 € Algne hind oli: 703,34 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Tehnilised andmed‘ alt.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 29kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Juurdesobivad tooted
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
