Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
EAN: 5056465057542
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ruumisäästlik 600mm sügavusega suupistetelett kahe roostevabast terasest täisuksega ja 4 ratastega. Sobib hästi hõivatud kaubanduslikele toitlustusettevõtetele.
- CFC-vaba külmaaine ja vaht
- AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks juhtimiseks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustamine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Alus ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Ratastega
- Välismõõdud: 1360 x 600 x 860mm
- Sisemõõdud: 795 x 480 x 560mm
- Mahutavus: 260 liitrit
- Temperatuur: -2°C kuni +8°C
- 1 riiul iga ukse kohta
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Standardne Ühendkuningriigi pistik paigaldatud
Dokumendid
- Klõpsake siin kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siin tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siin lagundatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siin varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siin CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 860 mm |
| Laius | 1360 mm |
| Kaal | 95kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 260 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Temperatuur | -2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
