Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
EAN: 5056465027941
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
Kui teil on vaja aurutada suures koguses lühikese või pika teraga riisi, siis ärge otsige kaugemale sellest suure mahutavusega kaubanduslikust riisikeetjast. Disainitud jõudluse, tõhususe ja usaldusväärsuse jaoks, keedab see kiiresti maitsvalt kohev riisi ning hoiab seda seejärel soojas ja serveerimiseks valmis pikema aja jooksul.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 380 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Laius | 430 mm |
| Kaal | 7,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 4 liitrit (kuiv riis) / 10 liitrit (keedetud riis) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1900W |
| Kaasas | Plastikust mõõtekann ja lusikas |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Kleepumiskindel alumiinium |
| Mõõtmed (kauss) | Ø325mm / 168mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)riputatav konsool koos ribakütteseadme, valgustuse ja kettidega 1800mm | Adexa XDHHB1800N
In stock
Algne hind oli: 574,46 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
