Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
703,34 € Algne hind oli: 703,34 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
341,80 € Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevaba teras 3 tasandit nelikantjalad 1200x700x900mm | Adexa DW3T12070
Tootekood:
DW3T12070
EAN: 5056465080359
652,34 € Algne hind oli: 652,34 €.267,98 €Current price is: 267,98 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 28kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
