Perforeeritud seinariiul 2 tasandit Roostevaba teras 600x300x600mm | Adexa WSWB30060P
237,73 € Algne hind oli: 237,73 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevabast Terasest 3 Tasandit Pritsmekaitse Ruudukujulised Jalad 600X700X900Mm | Adexa Dw3T6070B
546,32 € Algne hind oli: 546,32 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevaba Teras 3 Tasandit Ruutjalad 600X600X900Mm | Adexa Dw3T6060
Tootekood:
DW3T6060
257,95 € Algne hind oli: 257,95 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 11,7 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
Available on backorder
