Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
EAN: 5056465026005
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)
Professionaalne lettkülmik nelja roostevabast terasest täisuksega ja 4 ratastega kaasas. See leti külmik sisaldab ka mitmeid kasulikke omadusi, mis muudavad teie catering & professionaalse restorani köögi töö palju lihtsamaks.
- Mahutavus: 449 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Riiulid: 4 tk
- Välismõõtmed (LxSxK): 2230 x 600 x 850mm
- CFC-vaba külmutusaine ja vaht
- Täielik konstruktsioon sise- ja välisküljel roostevabast terasest AISI 304, ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsioon 60mm paksune
- Ventileeritud külmutusosa tagab parema õhuringluse
- Automaatne sulatamine ja kondensvee automaatne aurustamine
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Uksed sulguvad iseeneslikult
- Magnetiline tihend on vahetatav ilma tööriistadeta
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Disainitud GN1/1 pannide suurustele
- HC külmutusaine
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 2230 mm |
| Kaal | 131 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 449 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 4 klaasuksega (ise sulguvad) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 350W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 4 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Pitsa ettevalmistuslaud 3 uksega roostevabast terasest, pitsa ülaosa 8xGN1/6, sügavus 700mm | Adexa PZ33
In stock
Algne hind oli: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
