Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
EAN: 5056465080137
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)
Istutage oma külalised mugavalt ja stiilselt selle söögikõrguse musta mantlitooliga, millel on puidust iste ja seljatugi! Disain on nii tugev kui ka stiilne, andes igale ruumile kaasaegse ilme. Selle usaldusväärne ja kaasaegne disain tagab, et kasutate seda standardkõrgusega tooli oma pubis või restoranis aastaid. Tooli seljatugi on kujundatud spetsiaalselt teie külaliste mugavuseks, säilitades samal ajal kaasaegse ja voolujoonelise stiili.
| Sügavus | 485 mm |
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 440 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Pulbervärvitud teras (raam) / Puit (istme ja seljatoe osa) |
| Värv | Must raam / Triivpuidust iste / Triivpuidust seljatugi |
| Kõrgus (istme) | 495 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
Algne hind oli: 170,68 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Padjapüür 50×50 cm Valge halli trükiga | Siexa DPC50503
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Professionaalne Koristuskäru 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)riiulitega üksus 4 tasandit 1000kg 1800x450x1800mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH18045180A4
In stock
Algne hind oli: 415,12 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
