Töölaud roostevaba teras, 3 astet, Pritsmekaitse, nelikantjalad, 800x700x900mm | Adexa DW3T8070B
302,92 € Algne hind oli: 302,92 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)
Töölaud, Roostevaba Teras, 3 Tasandit, Pritsmekaitse, Ruudukujulised Jalad, 1000X700X900Mm | Adexa Dw3T10070B
667,70 € Algne hind oli: 667,70 €.276,63 €Current price is: 276,63 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist kaustakapp, 3 sahtlit, 460x620x1025mm, must | Adexa SEDA3B
Tootekood:
SEDA3B
EAN: 5056465082216
365,26 € Algne hind oli: 365,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 620 mm |
| Kõrgus | 1025 mm |
| Laius | 460 mm |
| Kaal | 30kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lamedalt pakendatud |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust / sahtlit |
| Materjal | Epoksüvärvitud külmvaltsitud terasplaat (0,7 mm) |
| Lukk | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kaupade riiul 1524x508x305mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15230
In stock
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Must Terasest Tool Musta Vinüülpolstri ja Istmega & Musta Vinüülpolstriga Seljatugi | Adexa GS65VBSBB
In stock
nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Padjapüür 50×50 cm Valge halli trükiga | Siexa DPC50503
In stock
Professionaalne Riiul Üksus Roostevabast Terasest 1800x500x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB18050
In stock
riiuliüksus 4 astet 1000 kg 1500x600x1800 mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15060180A4
In stock
serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
