Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)
See tipptasemel külmutatud serveerimislauaplaat on loodud pakkuma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostmiseks, delikauplustele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, mis tagab kõrge usaldusväärsuse, jõudluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI kuulu seadme müüki. Sobib suurepäraselt kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati jms külmutatult hoidmiseks ja käepärast hoidmiseks toitude maitsestamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri regulaator ja lihtsasti hooldatav ning puhastatav kõrgekvaliteediline roostevabast terasest korpus läbipaistva klaasist ümbrisega.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Klaaskattega
- CFC-vaba jahutusvedelik
- Sisemised nurgad on ümardatud
Dokumendid
- Klõpsake siin, et alla laadida kasutusjuhend
- Klõpsake siin, et alla laadida CE vastavusdeklaratsioon
Selle seadme klaas asub pakendi all eraldi kambris – palun veenduge, et see võetakse välja enne kaitsekasti äraviskamist.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 435 mm |
| Laius | 1400 mm |
| Kaal | 35kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 6 x GN1/4 (kuni 150 mm sügavus) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 185W |
| Alus/Resti suurus | GN1/4 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2 kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
