Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)
See tipptasemel salatite valmistamise lett on loodud andma silmapaistvat jõudlust kõigis tiheda tööga toitlustuskohtades. Kolme ukse ja ühe riiuliga ukse kohta pakub see suurepärast hoiuruumi ning sobib ideaalselt restoranidele, pagaritele, lihunikutele, delikauplustele, võileivabaaridele ja supermarketitele. See on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ning tagab kõrge jõudluse, töökindluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte. Selle sileda roostevaba terase ülemine tööpind võimaldab piisavalt ruumi pitsa, võileibade ja salatite valmistamiseks. Lihtsasti puhastatav roostevaba terase sisemus loob ideaalse keskkonna kogu toidu ettevalmistamiseks.
- Seadme pistikühendus
- Rattad kaasas
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Tehnilised andmed‘ alt.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Laius | 1365 mm |
| Kaal | 124kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 368 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 204W |
| Alus/Resti suurus | 4 x GN1/1 |
| Rattad | Jah |
| Lõikelaud (polüetüleen) | Jah |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmvitriin 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
