Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
Pakkuge oma hotelli, baari, pubi või kohviku külalistele jääkülma jahutust selle allakapi helbesegamismasina abil.
Purustatud või helbeline jää on pehme ja lumelaadne ning jahutab kiiresti. Tänu oma pehmele konsistentsile on helbeline jää õrn toodetele ja habrastele mereandidele väljapanekutes või toidu transpordil, et vältida lööke. Pehmus sobib ka hooldekodudele ja haiglatele, et pakkuda patsientidele pehmet, närimist jääd.
Looge erksaid ja pilkupüüdvaid jooke pehme, helbelise jääga. Seda saab kasutada ka lumekoogi valmistamiseks!
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 650 mm |
| Kõrgus | 1140 mm |
| Laius | 670 mm |
| Kaal | 81kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Lumeräbu jää |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 550W |
| Tootmine | 100kg/24h |
| Külmaaine | R290 |
| Kast | 60kg |
| Veeliides | Vajalik on veetorustiku ühendus |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
