Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline külmutatud pealmine üksus on loodud andma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostmiseks, delikauplustele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, mis tagab kõrge usaldusväärsuse, jõudluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI kuulu seadme müüki. Suurepärane kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati ja muu külmutamiseks ning käepärast hoidmiseks toitude kaunistamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Varustatud täielikult reguleeritava temperatuuri regulaatori ja lihtsasti hooldatava ning puhastatava kõrgekvaliteedilise roostevabast terasest korpusega.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Klaaskattega
- CFC-vaba jahutusagens
- Ümarad sisemised nurgad
- Mahutab 7 x GN1/3 konteinerit maksimaalse sügavusega 150mm
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 395 mm |
| Kõrgus | 435 mm |
| Laius | 1600 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 7 x GN1/3 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 110W |
| Alus/Resti suurus | GN1/3 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras / klaas |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
