Garneeringu karp / Kastme anum Kaane ja 3 Osaga Roostevaba Teras ja Plastik | Adexa CHB03
44,26 € Algne hind oli: 44,26 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
Pudelite hoidik Roostevabast terasest 1050x105x135mm | Adexa SRS10510
79,14 € Algne hind oli: 79,14 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevabast Terasest 3 Tasandit Tagaseinaga Ruutjalad 800X600X900Mm | Adexa Dw3T8060B
Tootekood:
DW3T8060B
EAN: 5056465081738
546,28 € Algne hind oli: 546,28 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku teabe saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 15,3 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Jah (100 mm) |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
