Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)
Täiskõrgune ühe uksega äriline tagariba pudelikeha jahuti, ideaalne kasutamiseks igas poes, baaris või supermarketis. Seadmel on stiilne must välimus, topeltklaasiga isesulguvad klaasuuksed ja esiküljel õhuavad võimaldavad kapil olla integreeritud olemasolevasse äripinda. Sisemus on valgustatud energiasäästlike LED-lampidega, mida täiendab peegeldav sisepind, luues silmapaistva tooteesitluse. 13 amprine pistikühendus võimaldab seadme lihtsalt sisse lülitada. Palun pange tähele: tänu töö müra tasemele ei pruugi see toode sobida koduseks kasutamiseks.
- Külmutussüsteem ilma härmatiseta, automaatne sulatus
- Universaalne rattaratas, esiratas pidurifunktsiooniga, lihtne kinnitada
- Kõrge efektiivsusega kompressor kiire jahutusega
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Automaatne kondensaadi vee aurustumissüsteem
- Automaatne sulgemissüsteem, soojuse säilitamine ja energiasääst
- Täis-LED valgustus, suurendab kaupade esituse efekti
- Riiuleid saab reguleerida erineva suurusega kaupade hoidmiseks
- Kõvastatud klaas
- Plastikuga kaetud riiulid
- Elektrooniline temperatuuri kontroller
| Sügavus | 616 mm |
| Kõrgus | 1900 mm |
| Laius | 550 mm |
| Kaal | 68kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 338 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Uksed | 1 hinged karastatud klaasuks |
| Riiulid | 4 |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventilaatorjahutus |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +1°C kuni +10°C |
| Valgustus | Täis-LED-tuled |
| Materjal (välimine) | Pulbervärvitud terasplaat |
| Võimsuse tarbimine | 723 kWh/aastas |
| Mõõtmed (sisemine) | 470x508x1439 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
