Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)
See kõrgekvaliteediline külmutatud pealispind on loodud andma suurepärast jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostudele, delikauplustele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, mis tagab kõrge usaldusväärsuse, jõudluse, stiili ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI OLE seadme müügi hulgas. Sobib suurepäraselt kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati jms külmutatult hoidmiseks ja käepärast hoidmiseks toitude kaunistamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jne.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri regulaator ning lihtsasti hooldatav ja puhastatav kõrgekvaliteediline roostevabast terasest korpus koos läbipaistva klaasist ümbrisega.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Klaasist kate
- CFC-vaba jahutusvedelik
- Sisemised nurgad on ümarad
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
Selle seadme klaas asub pakendi all eraldi kambris – palun veenduge, et see võetakse välja enne kaitsekasti äraviskamist.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 435 mm |
| Laius | 1600 mm |
| Kaal | 43kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 7 x GN1/4 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 149W |
| Alus/Resti suurus | GN1/4 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
