Professionaalne Elektriline Grill 2 tsooni 4,6 kW Sooniline Malmist Plaat | Adexa GP7050EW
EAN: 5056465075553
Algne hind oli: 688,18 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
Esmaklassiline ja kvaliteetne ärikasutuseks mõeldud grillpann. Sobib enamikule toitlustus- ja restoraniettevõtetele, kes otsivad ruumisäästlikku, kuid võimsat grilli ja praadimispinda.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 530 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 700 mm |
| Kaal | 37kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sooniline |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2300W |
| Materjal | Roostevaba teras ja malm |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Tsoonid | 2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
