Pagariäri jahutusega lett, 2 ust, sügavus 800mm | Adexa BC21
Algne hind oli: 2111,47 €.907,94 €Current price is: 907,94 €. (ei sis. KM)
See professionaalne pagarikapi külmik pakub piisavalt usaldusväärset hoiuruumi suurte kiirelt ligipääsetavate koostisosade koguste säilitamiseks. Peal on vastupidav roostevabast terasest pind, mis sobib ideaalselt pitsa või leiva tainaste ettevalmistamiseks. Kasutus on lihtne tänu sisseehitatud digitaalsele juhtpaneelile ja hõlpsasti reguleeritavatele riiulitele. Suurepärase kvaliteediga ettevalmistuslett professionaalsetele restoranidele, pagaritöökodadele ja toitlustusköökidele.
- CFC-vaba külmutusagens ja vaht
- AISI 304 roostevabast terasest raamkonstruktsioon
- Alumine osa ümarate servadega lihtsaks puhastamiseks
- Ventileeritud jahutus parema õhuringluse tagamiseks
- Uksed sulguvad iseenesest
- Ukseserva peidetud küttekeha kondensaadi vältimiseks
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Automaatne sulatamine ja kondensaadivee automaatne aurustumine
- Magnetkummid on tööriistadeta vahetatavad
- Disainitud 600x400mm pagariplaatidele
Dokumendid
- Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake siia
- Lammutatud vaate allalaadimiseks klõpsake siia
- CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks klõpsake siia
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 860 mm |
| Laius | 1510 mm |
| Kaal | 94kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 390 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | 600x400mm (uksed) |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 1 ukse kohta |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Roostevaba teras |
| Kontrollid | Digitaalne |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
