Seinariiul Perforeeritud 1 tasand Roostevaba teras 1200x300x254mm | Adexa WSW30120P
138,56 € Algne hind oli: 138,56 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
Roostevabast terasest kohvifiltri hoidja Adexa kohvimasinatele | Adexa NUB047
67,86 € Algne hind oli: 67,86 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)
Töölaud Roostevaba Teras 3 Tasandit Pritsmekaitse 2200X700X900Mm | Adexa Dw3T22070B
Tootekood:
DW3T22070B
EAN: 5056465080519
763,99 € Algne hind oli: 763,99 €.328,52 €Current price is: 328,52 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 2200 mm |
| Kaal | 45kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Jah (100 mm) |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Töölaud Roostevabast terasest 3-astmeline nelikantjalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060
Available on backorder
Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
