Vitriinkülmik Kumer esiosa 900x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN900CF2
EAN: 5056465031399
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik kondiitritoodete vitriin, mida saab kasutada pagarilettina, professionaalse deli vitriinina või tavalise külmkapina. Täiuslik kookide eksponeerimiseks enamikes kohvikutes, delikatesse, restoranides, hotellides või poodides.
- Tsüklopantaan isolatsioon
- Kõrgekvaliteediline digitaalne termostaat
- LED valgustus
- Esmaklassiline kaubamärgi kompressor
- Varustatud rattakestega
- Topeltklaas vaakumiga
- Konvektsioonjahutus
- Külmaaine: R290a (CFC-vaba)
- Temperatuuri vahemik: +2°C kuni +8°C
- Elektriühendus: 230V / 1N / 50Hz
- CE sertifikaat
- Toodetud vastavalt hügieeni ja ohutuse direktiividele
- Varustatud standardse Ühendkuningriigi pistikuga
Dokumendid
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 155kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 600W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Roostevaba teras & Must |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Valgustus | LED |
| Isolatsioon | Tsüklopantaan 60 mm |
| Maht | 370 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
