Ühepanniline Krepivalmistaja 400mm | Adexa CP4006
EAN: 5056465027903
Algne hind oli: 399,81 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline professionaalne krepi pann. Valmista maitsvaid krepe selle suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega masinaga.
- Kaasas metallist T-laotur
- Vastupidav roostevabast terasest konstruktsioon
- Küte- ja toitenäidikute tuled
- Mittekleepuv malmist plaat
- Libisemiskindlad jalad lisastabiilsuse tagamiseks
Palun vaata täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Laius | 470 mm |
| Kaal | 14,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Diameeter (küpsetusala) | 400 mm |
| Materjal (küpsetuspind) | Mittekleepuvast kattega malm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
