Külmutusega ettevalmistustabel 3 uksega Võileiva ülaosaga 8xGN1/6 | Adexa P33
Algne hind oli: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)
Kui teil on restoran, baar, võileivapood või pitsarestoran, on need külmutusega ettevalmistustabelid parim valik teie menüütoitude valmistamiseks. Need lauad ühendavad töö- ja hoiualad ning koostisosade ja ettevalmistusruumi lähedus on eriti mugav teie kõige kiirematel aegadel. Ettevalmistustabeleid on mõeldud köögi tagaruumis kasutamiseks ning nende suur suurus võimaldab mitmel töötajal samaaegselt kõrvuti töötada.
Salati ettevalmistustabelid ja võileiva ettevalmistustabelid on loodud, et pakkuda lihtsat ligipääsu külmadele salati- ja võileivakomponentidele. Nende lame toidu ettevalmistuspind pakub piisavalt tööruumi, samal ajal kui külmutusega alused pakuvad täiendavat hoiuruumi koostisosadele.
- Mõõtmed: 1365 x 700 x 950 mm
- Mahutavus: 368 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Võimsus: 400W
- Toiteallikas: 230V
- Ettevalmistusala mahutavus: 8 x GN1/6 konteinerit
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
- Rattad kaasas
- Pannid ei kuulu komplekti, müüakse eraldi
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siia purustatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siia varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1080 mm |
| Laius | 1365 mm |
| Kaal | 124kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Uksed / Sahtlid | 3 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN1/6 |
| Rattad | Jah |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Tööpind | Roostevaba teras |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Mahutavus (server) | 8 x GN1/6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
