Kaubanduslik pudelikülmik püsti 773 l ventilaatoriga kahe hingedega uksed must varikatus valgusega | Adexa LG805BBLACK
EAN: 5056465039265
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Suur mahutavusega kahe klaasiga uste jaotusega püsti display külmik. Lihtne puhastada, madala hooldusvajadusega kvaliteetne jahutatud pudelikülmik, ideaalne mitmeotstarbeliseks joogikülmikuks.
- Jahutussüsteem: otsene ventilaatorjahutus
- Automaatne sulatus
- Juhtimissüsteem: elektrooniline
- Klaasuks: hingedega uks
- Ukseraami ja ukse käepideme materjal: PVC
- Klaasitüüp: karastatud klaas
- Ukse automaatne sulgumine: valikuline
- Lukk: jah
- Reguleeritavad riiulid (tk): 8
- Rattad (tk): 4
- Sisene valgus: 2 vertikaalset
- Pinge/sagedus: 230V / 1 faas
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Temperatuuri digitaalne ekraan: jah
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Väliskapp: eelvärvitud teras
- Sisekapp: eelvärvitud alumiinium
- Kondensaator: alumine ventilaatoriga jahutustraat
- Aurusti: vaskribid
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 597 mm |
| Kõrgus | 1985 mm |
| Laius | 1170 mm |
| Kaal | 135kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 773 liitrit (800–900 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Uksed | 2 hinged klaasuksed |
| Kaasas | 8 lahtrit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Elektrooniline juhtimine digitaalse temperatuuri näidikuga |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1250 kWh/aastas |
| Energiaklass | B |
| Mõõtmed (sisemine) | 910x595x1531 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
