elektriline pitsaahi 2 kambrit 500x500mm 350°C Mehaanilised juhtnupud 8,4kW 380V | Adexa BSD202500500
EAN: 5056465048571
Algne hind oli: 2057,32 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik ühekihiline pitsaahi võimaldab teil igal korral valmistada täiuslikku pitsat, küüslauguleiba, naan-leiba ja muud igas toitlustusasutuses. Mõeldud pidevaks professionaalseks kasutamiseks, kasutavad need võimsad, kuid kompaktsed ahjud täpselt kontrollitud kõrgeid temperatuure toidu kiireks küpsetamiseks ning neil on klaasist esiküljed, et küpsetusprotsessi saaks jälgida. Küpsetage sügavpõhja-, õhukese kooriku-, värske taina-, poolküpsetatud või külmutatud pitsasid.
- 8400W
- 380V / 3 faasi
- 350°C mehaaniline termostaat
- Topeltkihiline
- Kamber: 500x500x150mm
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 630 mm |
| Kõrgus | 700 mm |
| Laius | 760 mm |
| Kaal | 107kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 4 x 250 mm pitsat |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 8400W |
| Materjal | Roostevaba teras / alumiinium |
| Temperatuur | +350°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Jah |
| Kambrit | 2 |
| Mõõtmed (kamber) | 2 x 500x500x150 mm |
| Termomeeter | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
30-liitrise planeetmikseri taignakonks | | Adexa B30-DH
In stock
Algne hind oli: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Garneeringu karp / Kastme anum Kaane ja 3 Osaga Roostevaba Teras ja Plastik | Adexa CHB03
In stock
Algne hind oli: 44,26 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainenõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Pcfl
In stock
Algne hind oli: 318,38 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete nõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Dpcfl
In stock
Algne hind oli: 317,91 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)maitselisandite hoidik, mis sisaldab 6xGN1/6-100 mm pannid ja klapitavad kaaned | Adexa CHD06BPCFL
In stock
Algne hind oli: 221,92 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Pitsasõel 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Algne hind oli: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)
