Töölaud, Roostevaba Teras, 3 Tasandit, Pritsmekaitse, Ruudukujulised Jalad, 1000X700X900Mm | Adexa Dw3T10070B
667,70 € Algne hind oli: 667,70 €.276,63 €Current price is: 276,63 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist kapp 2 sahtliga 460x620x720mm Valge | Adexa SEDA2W
270,72 € Algne hind oli: 270,72 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist kartoteegikapp 2 sahtlit 460x620x720mm Must | Adexa SEDA2B
Tootekood:
SEDA2B
EAN: 5056465082193
261,23 € Algne hind oli: 261,23 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 620 mm |
| Kõrgus | 720 mm |
| Laius | 460 mm |
| Kaal | 21 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lamedalt pakendatud |
| Uksed / Sahtlid | 2 ust / sahtlit |
| Materjal | Epoksüvärvitud külmvaltsitud terasplaat (0,7 mm) |
| Lukk | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Professionaalne Riiul Üksus Roostevabast Terasest 1800x500x1500mm 4 riiulit | Adexa SSB18050
In stock
serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
