Elektriline Pastakeetja 2 Korvi 4 Liitrit Lauapealne | Adexa Pcm4L
EAN: 5056465023165
Algne hind oli: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline professionaalne pastakeetja, mis on loodud lihtsaks kasutamiseks igas professionaalses toitlustus- ja restoraniköögis.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Laius | 200 mm |
| Kaal | 3kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Lauaplaat |
| Mahutavus | 4 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 roostevabast terasest korvi puidust käepidemetega |
| Korvi suurus | ø125x130mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 kuuma potti 2×3,5 liitrit | Adexa BMP42
In stock
Algne hind oli: 605,35 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3Xgn1/2 Mahutit Ja Kaaned Äravoolukraan | Adexa Br08045
In stock
Algne hind oli: 321,86 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Bain Marie Klaasist Pritsmekaitsega 5Xgn1/2 | Adexa Hbm25
In stock
Algne hind oli: 549,67 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)Bain Marie, Sisaldab 6Xgn1/6 Anumaid Kaantega | Adexa Wh706616
In stock
Algne hind oli: 391,48 €.159,88 €Current price is: 159,88 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Kahekordne Elektriline Friteerija 32 liitrit 10kW Vabalt Seisev | Adexa HEF162C
In stock
Algne hind oli: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kahene Fritüür Elektriline 8+8 liitrit 2,5+2,5kW Lauapealne | Adexa WHCDFD
In stock
Algne hind oli: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Professionaalne gaasil töötav laavakivi-grill kapialusel 18kW 900 mm sügavusega | Adexa HGL907
In stock
Algne hind oli: 3075,13 €.1297,10 €Current price is: 1297,10 €. (ei sis. KM)Suure võimsusega professionaalne induktsioonpliit 8 kW | Adexa AMCD801
In stock
Algne hind oli: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)Väike Ühtlane Elektriline Praepann 1 tsoon 2kW | Adexa WHEG810AF
In stock
Algne hind oli: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
