Valamu Roostevaba Teras 1800X700X900Mm 3 Kaussi Pritsmekaitse | Adexa Std350A
EAN: 5056465013203
Algne hind oli: 1021,49 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valamu, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide hulka ei kuulu tsingitud osad!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Iga valamu kausi kohta 1 eelpuuritud kraanikaevu auk
- Reguleeritavad jalad
- Vee äravoolu takistav serv
- Pritsmekaitse 100mm
- Komplektis tasapinnaliselt pakitud
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 38kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 500 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 300 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 500 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Keskmine |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 3 keevitatud kaussi |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Kauss/kaev kraaniga jäätisekulpide/lusikate jaoks | | Adexa 6P03
In stock
Algne hind oli: 235,20 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
