Kaupmehe jahutuskapp 3 klaasustega uksed Sügavus 600mm | Adexa RS31VG
EAN: 5056465025992
Algne hind oli: 2224,44 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)
Professionaalne letijahuti nelja roostevabast terasest täisuksega ja 4 ratastega kaasas. See leti külmik sisaldab ka mitmeid kasulikke omadusi, mis muudavad teie catering & professionaalse restorani köögi elu märkimisväärselt lihtsamaks.
- Mahutavus: 339 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Riiulid: 3 tk
- Välismõõtmed (LxSxK): 1795 x 600 x 850mm
- CFC-vaba külmutusaine ja vaht
- Täielik struktuur sise- ja välispinnal roostevabast terasest AISI 304, ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsioon 60mm paksune
- Ventileeritud jahutusosa tagab parema õhuringluse
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustamine
- Elektroniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Uksed sulguvad iseenesest
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Uksel on peidetud küttekeha, mis kõrvaldab kondensatsiooni
- Disainitud GN1/1 pannide suurustele sobivaks
- HC külmutusaine
Dokumendid
- Klõpsake siin, et alla laadida CE vastavusdeklaratsioon
- Klõpsake siin, et alla laadida energiamärgis
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kaal | 106 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 339 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 3 klaasuksega (ise sulguvad) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 300W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 3 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Professionaalne jahutusega lett 2 ust Sügavus 600mm | Adexa RS21V
In stock
Algne hind oli: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
