Professionaalne kombiahi Elektriline 5 x GN2/3 Digitaalne Otsene aur | Tecnoeka EKF523NTUD
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
Kõrge kvaliteediga ja ruumisäästlik (ainult 55 cm lai) äriline kombiahjus, valmistatud Italys. Professionaalne elektriline kombiauruti otsese aurusüstimisega. Kompaktne disain ja imetlusväärne jõudlus. Röstitud liha ja kana, samuti lasanje, küpsetatud pasta ja eriti õrna küpsetust nõudvate roogade valmistamine: garanteeritud toitlustustulemused ja ülim mitmekülgsus, osaliselt tänu otsese auru valikule. Ideaalne abiline keskmise suurusega restoranidele, kohvikutele, mugavuspoodidele ja delikatessidele, kes vajavad võimalust kohandada küpsetust vastavalt erinevatele nõudmistele.
- Roostevabast terasest küpsetuskamber
- Mahutavus: 5 resti/riiulit GN2/3 (354×325 mm)
- Uks kontrollklaasiga
- Kiire külgtoetuste kinnitamine
- Integreeritud tihend
- Sisekomponentide sundjahutussüsteem
- IPX 3
- Käsipesu seadistus
- Uus küpsetuskambri disain
- CB sertifikaat
- Võimsus: 3,2 kW
- 13 amprit
- Otseaur
- Juhtpaneel: digitaalne puuteekraan
- Temperatuuri kontroll: digitaalne andurtermomeeter
- Eelküpsetuse funktsioon: programmeeritav
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 754 mm |
| Kõrgus | 662 mm |
| Laius | 550 mm |
| Kaal | 41,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5 x GN2/3 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3200W |
| Alus/Resti suurus | GN2/3 sahtlid |
| Aluse/riiuli vahe | 80 mm |
| Temperatuur | +30°C kuni +270°C |
| Programmid | 99 programmi 5 sammuga ja eelkuumutamine |
| Kontrollid | Puutejuhtimine digitaalse temperatuuri kuvaga |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | AISI 304 roostevaba teras |
| Taimer | Jah |
| Aur / Niisutamine | Otseaur |
| Uks | Paremale avanev ventileeritud uks integreeritud LED-valgustusega |
| Ventilaator | 1 kahepoolne |
| Ahju tüüp | Gastronoomia ja suupisted |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ahju Küpsetusalus Alumiinium 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Algne hind oli: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Ahju Küpsetusplaat Alumiinium Mittenakkuv 600x400x50mm | Adexa ASP050N
In stock
Algne hind oli: 45,03 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Emailiga kaetud ahju küpsetusplaat GN1/2 325x265x20mm | Adexa WH441213
In stock
Algne hind oli: 27,82 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Perforeeritud Alumiiniumist Küpsetusplaat 600x400x30mm | Adexa ASP030P
In stock
Algne hind oli: 34,36 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Professionaalne Elektriline Konvektsioonahi Cook & Hold, 4 plaati GN1/1 | Adexa YSD6A
In stock
Algne hind oli: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest gastronoomikanõu käepidemega GN1/6 sügavus 200mm | Adexa 8168H
In stock
Algne hind oli: 27,23 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronõu Käepidemega GN1/1 Sügavus 20mm | Adexa 81120H
In stock
Algne hind oli: 23,09 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu käepidemega GN1/3 Sügavus 20mm | Adexa 81320H
In stock
Algne hind oli: 16,16 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Perforeeritud GN1/2 Sügavus 200mm | Adexa 8128P
In stock
Algne hind oli: 34,37 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Nõu Käepidemega GN1/1 Sügavus 150mm | Adexa 8116H
In stock
Algne hind oli: 46,28 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Pan Perforeeritud GN1/3 Sügavus 200mm | Adexa 8138P
In stock
Algne hind oli: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu-pann koos käepidemega GN1/6 Sügavus 150mm | Adexa 8166H
In stock
Algne hind oli: 23,12 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
