Fritüür Üksik Elektriline 10 liitrit 2,5 kW Lauapealne | Adexa WHCDFS
EAN: 5056465010776
Algne hind oli: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ühekambriline sügavkülmutusfritüür suure allahindlusega. See kvaliteetne lauaplaadi fritüür sobib kiirtoidukohtadele, restoranidele, kohvikutele, poodidele ja teistele väikestele toitlustusasutustele. Kerge, et seda oleks lihtne liigutada. Sobib nii kaubanduslikuks kui ka koduseks kasutamiseks.
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- Täpne termostaadi juhtimine
- Maksimaalse ja minimaalse õli taseme märgistus
- Ohutuse ülekuumenemiskaitse
- Isolatsiooniga korvi käepide
- Temperatuur +60 kuni +200°C
- Eemaldatav kaas
- 1 sügavfritüüri korv ja 1 kaas kaasas
- CE sertifikaat
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 318 mm |
| Laius | 280 mm |
| Kaal | 3kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 7 liitrit töömaht |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2500W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +60 kuni +200°C |
| Korvid | 1 |
| Kaan | Kaasa |
| Mahutavus (paak) | 10 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
