Elektriline Bain Marie Kapiga 2Xgn1/1 + 2Xgn1/3 6Kw 900Mm Sügavus | Adexa Heb909A
EAN: 5056465074310
Algne hind oli: 2819,31 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)
See professionaalne vabalt seisva kapipõhjaga bain-marie on ideaalne toitlustusseade suurte toidukoguste soojana hoidmiseks, valmis serveerimiseks või taldrikule panemiseks. Disainitud tagama usaldusväärset ja ühtlast kuumust. 900 mm sügavusega sobib see elektriline bain-marie sujuvalt moodulköögiseadmete komplekti.
- 800x900x920mm
- Mahutavus: 2xGN1/1 + 2xGN1/3 kuni 150mm sügavus
- 6000W – 380V/50HZ
- +30°c kuni +110°c
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- GN-pannid kaasas
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 900 mm |
| Kõrgus | 920 mm |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 55kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Mahutavus | 2 x GN1/1 + 2 x GN1/3 |
| Toiteallikas | 380 V / 3 faasi |
| Võimsus | 6000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +30 kuni +110°C |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
