Kommertskülmik letile 4 uksega Sügavus 600mm | Adexa RS41V
EAN: 5056465014729
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)
Professionaalne letikülmik nelja roostevabast terasest täisuksega ja 4 ratastega kaasas. See letikülmik sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie catering & professionaalse restorani köögi töö oluliselt lihtsamaks.
- Mahutavus: 449 liitrit
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Toiteallikas: 230V / 1N / 50Hz
- Riiulid: 4 tk
- Välismõõtmed (LxSxK): 2230 x 600 x 860mm
- Sisemõõtmed (LxSxK): 1665 x 480 x 560mm
- CFC-vaba külmutusaine ja vaht
- Täielik struktuur sise- ja välispinnal roostevabast terasest AISI 304, ümarate sisemiste servadega lihtsaks puhastamiseks
- Isolatsioon 60mm paksune
- Ventileeritud külmutusosa tagab parema õhuringluse
- Automaatne sulatus ja kondensvee automaatne aurustamine
- Elektrooniline termostaat ja digitaalne LED temperatuuri näidik täpseks kontrolliks ja lihtsaks lugemiseks
- Ukse automaatne sulgumine
- Magnetiline tihend on tööriistadeta vahetatav
- Ukseraami sisse peidetud küttekeha kondensatsiooni vältimiseks
- Disainitud GN1/1 pannide suurustele
- HC külmutusaine
- 4 ratast kaasas
Dokumendid
- Klõpsake siia kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siia tehnilise joonise allalaadimiseks
- Klõpsake siia lagundatud vaate allalaadimiseks
- Klõpsake siia varuosade nimekirja allalaadimiseks
- Klõpsake siia energiamärgise allalaadimiseks
- Klõpsake siia CE vastavusdeklaratsiooni allalaadimiseks
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 860 mm |
| Laius | 2230 mm |
| Kaal | 147kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 449 liitrit |
| Uksed / Sahtlid | 4 ust |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 350W |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 4 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kommertskülmik lett 4 klaasust uksed Sügavus 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Saladett avatud ülaosaga 3 uksega | Adexa SDT3
In stock
Algne hind oli: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
