Baarikülmik 3 liugust 312 liitrit Roostevaba teras | Adexa SSBC03PS
EAN: 5056465030309
Algne hind oli: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)
Kolme suure ja läbipaistva uksega äriline mitmeotstarbeline õllekülmik sisaldab mitmeid kasulikke funktsioone, sealhulgas integreeritud temperatuuri regulaatorit ja automaatset sulatust. Ideaalne külma õlle, siidri ja karastusjookide atraktiivseks eksponeerimiseks baarides, pubides, restoranides ja hotellides. Praegu saadaval suure soodushinnaga.
- Automaatne sulatus: Jah
- Temperatuuri digitaalne ekraan: Jah
- Juhtimissüsteem: Elektrooniline
- Klaasukse tüüp: Liuguksed
- Ukseraami ja uksekäepideme materjal: Must/Hõbedane PVC
- Klaasi tüüp: Karastatud
- Ukse automaatne sulgumine: Jah
- Lukk: Jah
- Reguleeritavad jalad: 4 tk
- Sisene valgus: Horisontaalne
- Pinge/sagedus: 220~240V/50HZ
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Maksimaalne ümbritsev temperatuur: +35°C
- Välimine korpus: Eeltöödeldud teras
- Sisemine korpus: Valge värvitud teras
- Aurusti: Puhutud laiendatud plaat
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 510 mm |
| Kõrgus | 895 mm |
| Laius | 1335 mm |
| Kaal | 85kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 300 liitrit (400–420 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 300W |
| Uksed | 3 liugklaasust ust |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne temperatuuri juhtimine LED-ekraaniga |
| Valgustus | LED |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +35°C |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 985 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
