Premium Õllekülmik 86 liitrit | Adexa JC98G
EAN: 5056465036745
Algne hind oli: 816,75 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
Väga stiilne äriklassi kompressoriga pudelijahuti, mida saab kasutada hotelli minibaarina, baari õllekappina, poe pudelijahutina või tavalise klaasustega külmikuna.
- 86 liitrit mahutavus
- Uks väikese läbipaistva aknaga ja klaaspinnaga
- Automaatne sulatus ja õhkjahutus
- Premium disainiga elektrooniline juhtpaneel
- Pehme sisemine LED-valgus
- -6°c kuni +18°c
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 848 mm |
| Laius | 495 mm |
| Kaal | 27kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 86 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 85W |
| Jahutus | Kompressor |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | -6 °C kuni +18 °C |
| Kontrollid | Digitaalne LED |
| Valgustus | LED |
| Müra tase | 41 dB(A) |
| Võimsuse tarbimine | 81 kWh/aastas |
| Energiaklass | E |
| Mõõtmed (sisemine) | 413x310x546 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
