Riiuliüksus 4 riiulit 1000kg 1500x450x1800mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15045180A4
EAN: 5056465013975
Algne hind oli: 361,31 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Raskete professionaalsete toitlustusvajaduste jaoks aitab see must riiulikomplekt säästa ruumi ja organiseerida ladustamisalasid teie restoranis, hotellis, baaris või laos.
- Maksimaalne kogukoormus 1000kg (250 kg riiuli kohta)
- Soovitatav ainult kuivaks ladustamiseks
- Toru läbimõõt: 25 x 1.2mm paksus
- Traadi vahe: 25mm
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 1500 mm |
| Kaal | 23,6kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Materjal | Pulbervärvitud süsinikteras |
| Värv | Must |
| Maksimaalne koormus | 1000kg (250kg iga riiuli kohta) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)EPP isoleeritud toidukast / Termokast 32 liitrit, sisaldab 3xGN1/3 konteinerit koos kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP313
In stock
Algne hind oli: 214,96 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Professionaalne Koristuskäru 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
