Mobiilne töölaud reguleeritavate jalgadega Roostevabast terasest alumine riiul Tagumine ääris 800x700xx850/930mm | Adexa WT7080C
EAN: 5056465029846
Algne hind oli: 503,02 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe mobiilse kaubandusliku töölaua puhul. Tugev, kvaliteetne 201 AISI roostevabast terasest laud, mis vastab toitlustus- ja catering-tööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.
- Lisakaitse tagamiseks alumine paneel ja ülespoole tõstetud servad.
- Vastab rahvusvahelistele hügieeni- ja puhastatavuse standarditele.
- Valmistatud roostevabast terasest Scotch Brite viimistlusega, et tagada kõrgeimad hügieenistandardid.
- Tugevdatud tööpind
- Tööpind on valmistatud topeltseina roostevabast terasest
- Kandevõime kuni 500 kg
- Väga kõrge kandevõime
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 850 mm (jaladega) / 930 mm (ratastega) |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 15kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | 100 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Jalad | Reguleeritavad (ka lukustatavad rattad kaasas) |
| Rattad | Jah (ka reguleeritavad jalad kaasas) |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)
