Kahe valamuga paremal nõudekuivatuse alusega ja Pritsmekaitsega 1800x600x910mm | Adexa DSB1860R
Algne hind oli: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)
Topeltvalamu nõrutusplaadiga
• Ruudukujulised jalad stabiilsuse tagamiseks
• Keevitatud valamuosad kõrge vastupidavuse tagamiseks
• 10 cm pritsmepaneel seinte puhtana ja kaitstuna hoidmiseks
• Tugevdatud raam lisastabiilsuse tagamiseks
• Stiilne lainemustriga nõrutusplaat
See kvaliteetne topeltvalamu on loodud professionaalsete köökide vajadusi silmas pidades, ühendades funktsionaalsuse ja esteetika. Keevitatud valamuosad ja tugevdatud servad tagavad vastupidava konstruktsiooni, mis talub igapäevast kasutust. Lainemustriga nõrutusplaat on mitte ainult praktiline, vaid lisab ka elegantse puudutuse. Pritsmepaneel teeb selle ideaalseks köögi puhtana ja korras hoidmiseks, samas kui ruudukujulised jalad tagavad stabiilsuse ka intensiivsete tööülesannete ajal. Suurepärane valik nii restoranidele kui ka kõrgete nõudmistega eraelamute köökidele.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist „Tehnilised andmed“ ning allpool jaotist „Seotud tooted“ pihustusseadmete ja segistite kohta.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 910 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 32kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Vasak |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 2 |
| Pritsmekaitse / Äär | Jah |
| Mõõtmed (kraanikausi kauss) | 400x400x250 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Algne hind oli: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
