Suure sinise kokkupandav platvormkäru 900x585x840mm | Adexa HZMTC400
169,18 € Algne hind oli: 169,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallist hoiukapp 4 pöördust 900x400x1800mm Lukk 3 reguleeritavat riiulit Tumep hall | Adexa SEFC2DG
412,83 € Algne hind oli: 412,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Professionaalne metallhoiukapp 4 pöördust 900x400x1800mm Lukk 3 reguleeritavat riiulit Helehall | Adexa SEFC2LG
Tootekood:
SEFC2LG
EAN: 5056465097760
408,34 € Algne hind oli: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 41kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lamedalt pakendatud |
| Uksed | 4 pöörlevat ust |
| Riiulid | 3 reguleeritavat |
| Materjal | Epoksüvärvitud külmvaltsitud terasplaat (0,7 mm) |
| Värv | helehall |
| Lukk | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Pähklipuu tool musta vinüülist polsterdatud istmega | Adexa GSW0008BLACKCUSHION
In stock
Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
