Pöögipuust tool Kreeka pähkli värvi heleda punutud nöörist istmega | | Adexa GS60575LWBE
EAN: 5056465094875
Algne hind oli: 239,41 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 780 mm |
| Laius | 500 mm |
| Kaal | 4,3 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Puit / punutud köis |
| Värv | Pähklipuu raam / Looduslik iste |
| Sügavus (iste) | 405 mm |
| Kõrgus (istme) | 445 mm |
| Laius (iste) | 455 mm |
| Laius (tagumine) | 500 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 350 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kaupade riiul 1524x508x305mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15230
In stock
Algne hind oli: 266,00 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Roheline põimitud tõkestustross hõbedaste otstega 1,5 m | Adexa BR01GS
In stock
Algne hind oli: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
