Pöögipuidust tool Tume pähklipuu värvi musta punutud köiega iste | | Adexa GS60575DWB
EAN: 5056465094899
Algne hind oli: 234,80 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 780 mm |
| Laius | 500 mm |
| Kaal | 4,3 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Puit / punutud köis |
| Värv | Tume pähklipuu raam / Must iste |
| Sügavus (iste) | 405 mm |
| Kõrgus (istme) | 445 mm |
| Laius (iste) | 455 mm |
| Laius (tagumine) | 500 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 350 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm hõbedane | Adexa BBP02B
In stock
Algne hind oli: 68,52 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Vinüülpolstri ja Istmega & Musta Vinüülpolstriga Seljatugi | Adexa GS65VBSBB
In stock
Algne hind oli: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
