Professionaalne lihaveski 60 kg/h roostevaba teras | Adexa DQ8
EAN: 5056465035250
Algne hind oli: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)
See professionaalne lihaveski on võimeline töötlema muljetavaldava koguse liha tunnis, muutes selle ideaalseks lihapoodidele, koolidele, haiglatele, suurtele restoranidele, hotellidele ja muudele asutustele. See veski tagab iga kord täiusliku lõike, muutes hakkliha valmistamise lihtsaks maitsva lambapiruka või Bolognese jaoks. See tagab kõrge jõudluse võimsa 1100W vastupidava ja ventileeritud mootoriga.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 205 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Laius | 330 mm |
| Kaal | 11kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 450W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 perforatsiooniga plaati (5 mm/7 mm), roostevabast terasest lõiketeraga nuga |
| Tootmine | 60kg/h |
| Vürstipea suurus | #8 / Ø63mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 mm ketas Adexa DQ8 lihaveskile roostevaba teras | Adexa DQGP8-5
In stock
Algne hind oli: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ12 jaoks Roostevaba teras | Adexa DQWS12
In stock
Algne hind oli: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ32 roostevaba teras | Adexa DQWS32
In stock
Algne hind oli: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø100Mm | Adexa Hm100
In stock
Algne hind oli: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Käsitsi Vorstilõikur 17,5 Mm | Adexa Whsc2
In stock
Algne hind oli: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik burgeripress 100mm/4 tolli | Adexa CBP100
In stock
Algne hind oli: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Ketas 6 mm lihaveskile Adexa DQ8, roostevaba teras | Adexa DQGP8-6
In stock
Algne hind oli: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planeetmikserile 20 liitrit | | Adexa B20-LB
In stock
Algne hind oli: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Lihaveski Adexa DQ12 roostevabast terasest hakklihamasina plaat 6mm | Adexa DQGP12-6
In stock
Algne hind oli: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Reguleeritav ühe burgeri vorm | Adexa HHCMX050
In stock
Algne hind oli: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vorstitäidis 5-Liitrine Roostevabast Terasest Horisontaalne | Adexa Mx022H5L
In stock
Algne hind oli: 426,80 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
