Kaubanduslik ahjude alus 5 tasapinnaga kahekordse GN kandikuriiuliga 980x700x745mm | Adexa WHDR5T
Algne hind oli: 550,97 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)
See topeltrea, 5-korruseline roostevabast terasest rest on loodud tõhusalt hoidma 600x400mm plaate ja 1/1 GN panne, muutes selle hädavajalikuks tööriistaks igas kaubanduslikus köögis. Tänu liigutatavale hoidmisvardale mahutab see erineva suurusega ahjusid, mille jala laius on kuni 880mm ja jala sügavus kuni 700mm. Vastupidav ja hügieeniline rest pakub heldet ruumi mitme plaadi või panni organiseerimiseks ja transportimiseks, sobides ideaalselt toitlustuseks, pagaritöökodadeks ja toidu ettevalmistuspiirkondadeks.
- Mõõtmed (LxSxK): 980 × 700 × 745mm
- Mahutavus: 5 korrust
- Aluste ühilduvus: 600x400mm plaadid ja 1/1-65mm GN pannid
- Materjal: Roostevaba teras 201
- Netokaal: 20.24kg
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 745 mm |
| Laius | 980 mm |
| Kaal | 20kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 10 alust |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 / 600x400mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (ülemine) | Ahjud jalalaiusega kuni 880 mm ja jalasügavusega kuni 700 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)
