Eelloputusdush Kõrge seina külge kinnitatav Topeltsisselaskeava Kõrgus 500 mm Roostevaba teras | Adexa EQ7802A
EAN: 5056465076666
Algne hind oli: 345,31 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustussüsteem, ideaalne toitlustusasutustele, kommertsköökidele, restoranidele ja hotellidele.
- Seinale paigaldatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Raskeveokite roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 500 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Topelt auk / Topelt sisselõige |
| Versioon | Seinakinnitus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø22 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 200 mm / Voolik: 450 mm / Vedru: 380 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm pann GN1/4 sügavus 20mm | Adexa 81420
In stock
Algne hind oli: 11,41 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul perforatsiooniga 2 tasandit, roostevaba teras, 1400x300x600mm | Adexa WSWB30140P
In stock
Algne hind oli: 330,68 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
