Eelloputusdush Seinale kinnitatav Kahe sisselaskeavaga Kõrgus 955mm Roostevaba teras | Adexa EQ2802A
EAN: 5056850805918
Algne hind oli: 353,57 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
Professionaalne ja äärmiselt vastupidav eelpihustusseade, ideaalne toitlustus-, kommerts- ja hotelliköökidesse.
- Seinale paigaldatav tüüp
- Topelt sissevool (kuum ja külm vesi)
- Raskekujuline roostevabast terasest konstruktsioon
| Kõrgus | 955 mm |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Topelt auk / Topelt sisselõige |
| Versioon | Seinakinnitus |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kraan | Ei |
| Diameeter | Ø22 mm (valamu auk) |
| Mõõtmed | Post: 500 mm / Voolik: 660 mm / Vedru: 390 mm |
| Sissevõtt | G1/2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Perforeeritud ahju küpsetusplaat alumiiniumist 600x400x50mm | Adexa ASP050P
In stock
Algne hind oli: 46,34 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Tööpind Põrandakapp 2 Lükandust Roostevaba Teras 1400X600X850Mm Pritsmekaitse | Adexa Scp14060B
In stock
Algne hind oli: 1105,84 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
