500 tk Kompostitavad Kohvitopsid Ühekordsed seinad 8oz/237ml Valged | Adexa PCRW8W
EAN: 5056850800609
Algne hind oli: 86,47 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE (polüetüleen) kaetud paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse- ja rasvabarjääri.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 6,1 kg (500 tk) |
| Tüüp | Laine sein |
| Mahutavus | 8oz/237ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Valge |
| Paksus | 80gsm+180gsm+280gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 55 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 80 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest gaasipliit koos ahjuga, millel on 6 põletit | Adexa HGR776
In stock
Algne hind oli: 4092,50 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinakapp lükandustega roostevaba teras 1200x400x650mm | Adexa SWC120402DR
In stock
Algne hind oli: 603,91 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasapind 3 külge ülespoole 1200x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW400120B
In stock
Algne hind oli: 179,38 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
