1000 tk Komposteeritavad Kohvitopsid Ühekordse seinaga 12oz/355ml Kraft | Adexa PCSW12K
EAN: 5056850800500
Algne hind oli: 129,67 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE (polüetüleen) kaetud paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse- ja rasvakindluse.
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 121 mm |
| Kaal | 11,5 kg (1000 tk) |
| Tüüp | Ühekordne sein |
| Mahutavus | 12oz/355ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Jõud |
| Paksus | 300gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 53 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 80 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Elektriline Bain Marie Kapiga 1Xgn1/1 + 2Xgn1/2 5Kw 700Mm Sügavus | Adexa Heb709A
In stock
Algne hind oli: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Panini Kontaktgrill, Ühekordne sile | Adexa EG01B
In stock
Algne hind oli: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Professionaalne ahjukinnas, eriti pikk, silikoonist, must | Adexa BHSC01B
In stock
Algne hind oli: 16,67 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja Digitaalne 1 sahtligne GN1/1 | Adexa WHBWD01
In stock
Algne hind oli: 723,86 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
