500 tk komposteeritavad kohvitopsid Ühekordne sein 16oz/437ml Kraft | Adexa PCDW16K
EAN: 5056850800593
Algne hind oli: 129,00 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE (polüetüleen) kattega paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse- ja rasvabarjääri.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 137 mm |
| Kaal | 10,8 kg (500 tk) |
| Tüüp | Topeltsein |
| Mahutavus | 16oz/437ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Jõud |
| Paksus | 250gsm+320gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 58 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 90 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
2-ühes Pitsalõikur ja Serveermislabidas Roostevabast Terasest | Adexa WHK057
In stock
Algne hind oli: 11,96 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ruut Lauaplaat Valge 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Algne hind oli: 132,91 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Seinariiul 1 tasand 3 ülespoole tõstetud servaga 900x400x254mm roostevaba teras | Adexa WSW40090B
In stock
Algne hind oli: 165,74 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Squeeze-kastmepudelid 341ml/12oz Kollane | Adexa WQSB12WY
In stock
Algne hind oli: 2,54 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (ei sis. KM)Suure võimsusega professionaalne induktsioonpliit 8 kW | Adexa AMCD801
In stock
Algne hind oli: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
